Side Jeep Safari Turu

Genel Bakış

Sizi Toros Dağlarının huzur verici doğal ortamları içinde heyecanlı bir Jeep Safari serüvenine götürerek Side’ nin turistik kalabalığından ve yüksek sıcak ve nem den kaçırıyoruz. Zorlu toprak yollar boyunca tırmanırken hem doğanın güzelliğine hem de maceraya doyacaksınız.

Aktivite Özellikleri

  • Doğası ve tertemiz havası ile Toros Dağları’na doğru yol alacağımız bu tam gün tur sizi her dakikasında heyecanlandıracak ve aksiyon – macera dolu Muhteşem bir gün yaşayacaksınız

Detaylar

Güney Akdeniz kıyısını Anadolu’nun göbeğinden ayıran bu görkemli dağlar, macera peşinde olan gezginler için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Torosların muhteşem doğası ve tertemiz havası sizi büyüleyecek ve yenileyecek. Aksiyon ve macera dolu gün hafızanızdan hiç silinmeyecek. Bu macera ile kendi otomobilinizle yalnızca hayalini kurabileceğiniz yerlerde Jeep safari keyfini yaşayacaksınız. Yüz yıllık evlerin önünden geçecek ve etrafı tazecik kokan çam ağaçlarıyla çevrili çamurlu akarsuları aşacaksınız.

Bu tur, doğa ve macera sevenler için son derece uygundur. Deneyimli sürücülerimiz ve rehberlerimiz size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Tekrar katılmak isteyeceksiniz

Bazen anlatmak için kelimeler yeterli gelmez, yaşamak gerekir.

Yol boyunca dikkat çekici noktalarda panorama molaları verilecektir. Öğle yemeği Manavgat baraj gölü kenarında bulunan mükemmel manzaraya sahip harika bir noktada servis edilecektir. Günün sonunda tekrar otelinize bırakılacaksınız.

Jeep Safari turumuzda misafirlerimizin Jeep sürme imkanı maalesef yoktur. Kendi şöförlerimiz sürmektedir.

Dahil Olanlar

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Rehberlik (Türkçe)
  • Yeşil Göl kıyısında öğle yemeği

Dahil Olmayanlar

  • İçecekler ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve Video
  • Mini Hayvanat bahçesine giris ücreti (ziyaret edilirse)

Hatırlamanız Gerekenler

Fiyatımıza Side’ nin 10 km doğusu ve 10 km batısındaki otellerden alma ve bırakma dahildir. 10 km mesafe dışındaki otellerden de alma bırakma mesafeye bağlı olarak kişi başı 15 ile 30 TL ekstra ödeme ile mümkün olmaktadır.

Jeep Safari turumuzda misafirlerimizin Jeep sürme imkanı maalesef yoktur. Kendi şöförlerimiz sürmektedir.

Dikkat! Bu turda jeepler arasında su püskürtme savaşı oyunu yapılmaktadır. Islanabilirsiniz!

Toros dağları etkelerinde, nehir kenarında bulunan mini hayvanat bahçesi ziyareti bazen yapılmaktadır. Giriş ücreti fiyata dahil değildir.

Bir cevap yazın