Side Quad Safari Turu

Genel Bakış

Türkiye’nin güney sahili boyunca uzanan ve doğanın eşsiz güzelliklerini içinde saklayan Toros Dağlarının çamurlu ve zorlu yollarında süreceğiniz ATV motorunuz ile adrenalin ve heyecan dolu bir macera yaşayın.

Aktivite Özellikleri

  • Büyük macera & Olağanüstü eğlence
  • 4×4 Eğlence dolu Harika Aktivite
  • Gerçek ve Dolu Dolu Heyecan
  • Eğlence iyidir ama ATV turu çok daha iyidir!

Detaylar

Eğlence iyidir ama ATV turu çok daha iyidir!

Toros Dağlarının sarp ormanları, derin vadileri ve birbirinden güzel dağlarının arasından geçerek sizi bambaşka heyecanlara sürükleyecek bu 1,5 – 2 saatlik heyecan verici deneyimi hiçbir zaman unutamayacaksınız.

Toros Dağlarının bin bir güzellikte doğal dokusunu keşfetmenin en yeni ve en canlandırıcı yolu 4×4 ATV motorunuza atlayarak yapacağınız bu muhteşem tur. Şimdi ATV turlarımızla bu eğlence ve coşku makinesini Güney Akdeniz’in en büyük çaplı çamur ve toz kütlelerine doğru sürmenin tam zamanı.

4 tekerlekli motosikletinizle, dost canlısı ve profesyonel tur rehberi eşliğinde Torosların doğal ortamını ve yüzlerce farklı tarihi ve dünyaca ünlü sit alanını keşfederek geçireceğiniz heyecan dolu bir iki saat sizi bekliyor. ATV motorunuzu Toros dağlarının olağanüstü doğası, çam ormanları ve çamurlu derelerinden geçerek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Kış aylarında yapraklarını döken iğne yapraklı ve kozalaklı ağaçlar, derin vadiler, yabani dereler ve şelaleler Toros Dağlarını benzerleriyle karşılaştırılamaz güzellikte bir doğa harikası haline getirir.

ATV motoru sürmek için önceden bir sürüş deneyiminiz veya ehliyetiniz olması gerekmiyor. Kısa bir bilgilendirme eğitimi ve kısa süreli bir pratikle adrenalinin tetiklediği ömür boyu unutamayacağınız bu sürüş deneyimini güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz!

Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.

Dahil Olanlar

  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Rehberlik & Destek (Türkçe)
  • Yaklaşık 1,5 – 2 saat ATV turu

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecek, içecek ve kişisel harcamalar
  • Fotoğraf ve video
  • Yüz maskesi (bandana)

Hatırlamanız Gerekenler

ATV turu (sürücü olarak) yalnız 16 yaş ve üzeri içindir. 16 yaşın altındaysanız, ATV turumuza yanınızda bir ebeveyniniz ya da gözetmen eşliğinde yolcu olarak katılabilirsiniz. 11 yaş altı çocuklar da sorumluluk ebeveynlerine ait olmak üzere yolcu koltuğunda katılabilirler.

Tur yaklaşık 1,5 – 2 saat sürer.
* 1,5 – 2 saatlik süreye yüzme ve fotoğraf çekimi için verilen aralar dahildir

Motor: 150 – 300cc

Otelden alış saati rezervasyonların yoğunluğuna göre değişebilir. Bu konuda 1 gün önceden whatsapp ya da sms ile sizi bilgilendireceğiz.

Sürücü arkasında 1 kişi (yolcu olarak) yetişkin ya da çocuk olabilir.

Bir cevap yazın